RU
 

MEIST

Ilu on mõjuvam tutvustus kui ükskõik milline soovituskiri.
Aristoteles
Iga inimene on Looduse unikaalne meistriteos, kuid meie suurimaks rikkuseks on noorus, ilu ja tervis. Ehkki aeg on halastamatu vastane, on inimesed nende kolme väärtuse eest võidelnud kogu ajaloo vältel. Selles lakkamatus sõjas on meie kliinik Teie teaduslik ja professionaalne liitlane – nii lihtsalt ja lühidalt võibki kokku võtta meie eesmärgi ja missiooni.

KOSMED asutati 1996. aastal Tallinnas, meil on seljataga väärikas ajalugu ja hindamatud kogemused. Algusest peale on saatnud kõrge maine meie dermatolooge, klassikalist ja aparaatkosmeetikat, ambulatoorset ilukirurgiat, füsioterapeute, günekolooge, psühiaatreid jt.

Tänaseks on Kosmed OÜ arenenud keskuseks, kuhu oleme koondanud eelkõige esteetilise meditsiini teenused, sh süstekosmetoloogia, vananemisvastased teraapiad, dermatoloogia ja kosmetoloogia.

Tunnustuse ja kvaliteedi taga on meie väsimatu huvi oma töö vastu, pidev enesetäiendamine ning kursisolek maailma uusimate teadusuuringute ja innovatsiooniga. Tänu sellele oleme Eestis olnud teerajajad mitmes valdkonnas:
* 1997 a. võtsime kasutusele kollageenil ja looduslikul hüaluroonhappel põhinevad fillerid ning biopolümeersed täitesüstid (biosünteetilist hüaluroonhapet sel ajal ei tuntud);
* 1998 a. hakkasime rakendama näo kudede tugevdamise ja noorendamise eesmärgil kuldniitide implanteerimist;
* 2000 a. tegid just meie kliiniku arstid esimesed esteetilistest näidustusest tingitud A-botulotoksiinil põhinevad BOTOXi süstid.

Ka täna on esteetilise meditsiini valdkonnas meie peamine tegevusharu erinevad süstemeetodid – botuliinravi, kontuurplastika filleritega, mesoniitide implanteerimine (thread lift), bioaktiivsete ainete süstid.
25 tegutsemisaasta vältel oleme auga välja teeninud oma valdkonna parimate tootjate usalduse, kes on andnud meile oma toodete eksklusiivse ainuesindusõiguse fillerite, mesoteraapia valdkonna toodete, mesoniitide, instrumentide ja varustuse alal. 

Rohkem kui 20 aastat on meie kliinik toiminud koolituskeskusena, kuhu tullakse tõstma kvalifikatsiooni ja tutvuma erialase innovatsiooniga. Korraldame seminare, meistriklasse ja tooteesitlusi kliinikute, spaakeskuste ja ilusalongide spetsialistidele. 

Kliinikus KOSMED on ilu teenistusse rakendatud nüüdismeditsiini parimad saavutused, mille positiivne sünergia toimib erakordselt tõhusalt ja mitmel tasandil.

Klientide rahulolu ja meie töötajate professionaalne pühendumus lubavad meil kinnitada, et nüüdisaegset esteetilist meditsiini on elukvaliteedi tõstmisel võimatu ülehinnata. See ongi meie tegevuse alfa ja oomega.

Dr. Viktor Sossulin
NARVA  MNT. 7  TALLINN 10117    + 372 55 93 4441    +372 6530700        info@kosmed.ee